AURIOL Digitální minutka (bílá)

Produkt nemá žádné parametry.

• s výrobkem jsem spokojená-splnil moje očekávání

hhh

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Jsem spokojená, mám už druhou.

Produkt nemá žádné parametry.

AURIOL® Digitální minutka Dotykový displej s animovanými číslicemi a podsvícením Měření času do 99 minut a 59 sekund Funkce odpočítávání s akustickým alarmem Magnetický držák a výklopný stojan  Včetně alkalických baterií s dlouhou životností a návodu k obsluze Rozměry cca 7,5 x 7,5 x 2,5 cm (Š x V x H) Hmotnost cca 73 g

• s výrobkem jsem spokojená-splnil moje očekávání

hhh

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Jsem spokojená, mám už druhou.

• Funguje výborně a spolehlivě

• naprosta spokojenost.
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Výborný pomocník v kuchyni. Oceňuji vychytávku s magnetem zezadu minutky, lze upevnit třeba na lednici. Displey je čitelný, jednoduchá obsluha.

Jako nevýhodu shledávám umístění vypínače zezadu, takže pro každé zapnutí minutky ji musím sundávat z lednice... Doporučila bych vypínač umístit zezhora, či zboku minutky.
    Druhou nevýhodou byly baterie. Ač byly součástí produktu vybily se během pár minut používání výrobku.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

fajn minutka za super cenu s dotykovým displejem a možnost jak na připevnění na lednici tak na postavení na stůl